Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza kesiksiz giriş yaratıcı ve izleme fail biriyseniz, örneğin 2 çağ önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çallıkındığını sabitleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çallıkındı demeden önce son bir denetleme de arkadaş, kardeş evet da hesabı izleme fail yakınlarımızdan denetleme sağlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere izleme etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler genellikle kullanıcı adınızı değmaslahattirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çallıkışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çallıkındı ise bunun saksılıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz masnu e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran masnu maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde önem düz linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çallıkınabilir.
Takipçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri evet da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat genellikle Instagram temassı istediği ciğerin şifrenizi allıkırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir koca şifrenizi çyok etmek ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çallıkınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, izlemeçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişesen farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çallıkınan Instagram Hesabı Nite Aptal Cebinır?
Instagram hesabı çallıkınan evet da hacklenen kişiler ciğerin ne yazık ki çok ziyade usul bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok ziyade dayanak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çallıkındı” diyerek esasta özge kişilerin hesabını çalmaya çallıkışan kişilerin olması.

1.Racon: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama temassı almaya çallıkışın. şayet şifre sıfırlama temassı gelirse derhal şifreyi değmaslahattirin ve çabucak arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Racon: Instagram hesabınız çallıkındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram tahmin şifreniz değmaslahattiğinde veya kullanıcı adınız değmaslahattiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi allıkırsınız. Instagram hesabını çdüz saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değmaslahattirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emniyetli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değmaslahattirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmaslahattiren sen değilsen, hesabını güvene allık” evet da ara sıra “değmaslahatikliği mazi allık” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız ama genellikle saldırganlar e-posta adresini değmaslahattirdiği ciğerin sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “asayiş kodu allık” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?