MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan sona muhaliflayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden müteallik bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat fail aplikasyon günlük yüzlerce saat dinlenerek dünya vecihünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla dokumalarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde yurt haricinde yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak yurt haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi dokumayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce gır ettiriyor. Eserin bu denli yüksek olduğu bilindiği ciğerin aplikasyon ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut gözlemek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça gır ettiren aplikasyon filhakika görülmeye porte. İnternet sitesi baştan sona mobil uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde iş verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi temelli geliştirilmekte ve kullanıma daha iyi bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan neva sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en kazançlı şekilde söz gelişi edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en kazançlı şekilde faydalanmaktadır. Zati aplikasyon marketlerden baktığınız dem uygulamanın noktaının ve indirilme tenasüpının ne denli erdemli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında filhakika kırnak bir iş çıayalp insanlara en kazançlı şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur