Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, orantı ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Iktisat kısmınü dereceyle bitirmiştir. Hassaten Bilkent Üniversitesi İşletme Olgun Yönetimi kısmınde bile eğitim bilimi almıştır. Amerikanın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile yürek eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir mebdearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve içtimai uhde projeleri alanlarında birşunca sükseya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir ötekisi bile IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak vazife fail ilk Türktür. Dış ilişkiler Dolaysızörlüğü’nün nezdinde ayrıca geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabil önemli pozisyonlarda vazife yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları içinde, şuurlu Gençler içtimai uhde projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, dinçlerin eğitim bilimi ve tarım sahaındaki gereksinimlerinı içinlamaya müteveccih çtuzakışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde binalandırdığı şuurlu Gençler hareketi ile Üniversite dinçlerinden, ortaokul öğrencilerine kadar âlem bu binalanmanın içinde bulunarak, faydalı medarımaişetlerde bulunmuşlardır. Kendisi ayrıca, Birleşmiş Milel kabil önemli Uluslararası Kurumlarla da çtuzakışmalar yapmış ve bu alandaki çtuzakışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı bulunan bir iş kayırıcııdır ve iş yaşantıında da sükselı bir kariyere sahiptir. Hassaten farklı büyüklenme ve kasılmalarda reislik pozisyonlarında da enerjik olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda içtimai uhde ve pediatri sahaındaki çtuzakışmalarını hüküm kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, içtimai uhde projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yaşantıındaki sükseları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çtuzakışmaları, dinçlerin eğitim bilimi ve tarım sahaındaki gereksinimlerinı içinlamaya yöneliktir. Ve bu çtuzakışmaların sürdürülmesi dinçlerde örnek örgütleme ederek vürutimi tetiklemektedir.