Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman ülke almış olduğundan, sigaraya benzemekle yanında, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede duman yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kabilinden yanma nöbetlemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan zevat bağırsakin bir seçenek olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yolmak bağırsakin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en muhteşem duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışkanlıklarını değişmek ve insanoğluın henüz azca zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets göndermek bağırsakin anadan görme sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yaraşır olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Ayrıca, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilişkilı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets kullanmaı bağırsakin mutasavvertır. Aparey, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in bağırsakindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamelat, dumanün yanması yerine, buharlaşması haysiyetiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara gereğince henüz azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yolmak bağırsakin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Ayrıca, kullanmaı da lokal yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müteallik yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan henüz azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets kullanmaı haysiyetiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden öbür duman ürünleri kabilinden tabilık dokumacı olabileceği konusunda ikazlar dokumalmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara ne olmuştur. Temelı dirlik örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, tembel emrazı ve öbür dirlik problemlerine ne olabileceğinden düşünce etmektedirler. Ayrıca, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki tesirleri bile münakaşa konusu olmuştur.

Bununla yanında, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara gereğince henüz azca zararlı olduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara seçenek olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan zevat bağırsakin tercih edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara gereğince henüz azca zararlı evetğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün kullanmaı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yaraşır şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve dirlik önerilerine yaraşır şekilde kullanmalıdırlar.