Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman ülke aldığından, sigaraya benzemekle bile, geleneksel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede duman alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki üzere yanma çalışmalemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan kişiler karınin bir almaşık olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın gidermek karınin muayyen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en mehabetli duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme hileışdemeviklarını tadil etmek ve insanların elan az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets göndermek karınin geleneksel sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine oranlı olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine bağlamlı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets yararlanmaı karınin tasarlanmıştır. Aygıt, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu iş, dumanün yanması alegori, buharlaşması hasebiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara bakılırsa elan az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın gidermek karınin muayyen evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, yararlanmaı da yerel yasalara sadıkdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin dayalı legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan elan az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün ferah ferah heets yararlanmaı hasebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere başka duman ürünleri üzere bağımlılık gestaltcı olabileceği dair ikazlar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuştur. Temelı sağlık örgütleri, Heets üzere duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek hastalıkları ve başka sağlık problemlerine sebep olabileceğinden telaş etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin gençler üzerindeki tesirleri de münakaşa konusu olmuştur.

Bununla bile, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara bakılırsa elan az zararlı olduğunu ve sigara tevdi yönünde bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara almaşık olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çhileışan kişiler karınin yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara bakılırsa elan az zararlı başüstüneğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün yararlanmaı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına oranlı şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve sağlık önerilerine oranlı şekilde kullanmalıdırlar.