Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının yüz yapıu olarak 2015 yılında kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun yıllar boyunca elektronik sektöründe çalışma göstermiştir. Entegre Dünyası, bu birikim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birkötü elektronik bileeğlenceli, entegre dönem, mikrodenetleyici, sensör ve modül kabil ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağdaş bir plazada bulunan 2000 metrekarelik bir tesis süresince İstanbul’un Ümraniye ilçesinde çalışma göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik sektöründeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını kalıcı olarak vüruttirmektedir.

Müşteri memnuniyeti Entegre Dünyası için bayağı önemlidir. Bu nedenle, deneyimli ve mahir bir alıcı hizmetleri ekibi, müşterilere eskiden ve sahih hizmet atfetmek için çaldatmaışmaktadır. Hassaten, şirket müşterilerine sunduğu satış sonrası dayak ve yöntem servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde çalışma göstermektedir. Müşteriler, şirket ile 444 75 31 numaralı telefondan evet da [email protected] adresinden bildirişim kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve alıcı odaklı hizmet anlayışı sunarak, elektronik sektöründe öncü firmalar beyninde mevzi almaktadır. Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine reva çözümler sunmayı hedeflemekte ve alıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/